Nie je skriňa ako skriňa

Spálňa by mala byť vašim pokojným útočiskom – miestom, kde môžete na konci dlhého náročného dňa odísť a úplne vypnúť.

Ale ak je váš priestor plný neporiadku, oblečenia a iných vecí, môže to byť ťažké. Je tu čas, kedy prichádza na trh sortiment šatníkových skríň JFinterier. Náš výber zariadeného spálňového nábytku ponúka dokonalé riešenie pre všetky vaše požiadavky na skladovanie, pretože sa snažíme vytvoriť štýlovú a praktickú spálňu, ktorá bude šitá na mieru vám a vašim vkusom.

Náš vstavaný spálňový nábytok je k dispozícii v množstve štýlov, povrchových úprav a vnútorných možností, čo znamená, že môžeme vytvoriť spálňu na mieru, ktorá je pre vás jedinečná. Čítajte ďalej a dozviete sa viac o tom, ako môžu naše šatníkové skrine na mieru pomôcť zmeniť vašu vysnívanú spálňu na skutočnosť.

Aké sú výhody šatníkových skríň oproti voľne stojacim šatníkom?

Krása vstavaných skríň je v tom, že sa dajú prispôsobiť presne tak, aby vyhovovali vášmu priestoru. U voľne stojacich šatníkových skríň ste často obmedzovaní v tom, kam ich môžete umiestniť, pretože ich rozmery sú pevné a umožní vám ich použitie iba v určitých rohoch alebo pod stropmi konkrétnej výšky.

Ďalšou obrovskou výhodou šatníkových skríň je, že si ich môžete prispôsobiť podľa seba. Keď si vyberiete dizajn a priestor, budeme schopní vytvoriť zariadený spálňový nábytok podľa vašich presných špecifikácií. Potrebujete viac priestoru na zavesenie pre svoje formálne oblečenie? Žiaden problém. Chcete do svojej rozsiahlej zbierky obuvi zahrnúť stojany na topánky? Považujte to za vybavené. Hľadáte dostatok políc? Môžeme to urobiť tiež.

Skvelá vec na mieru prispôsobených šatníkových skriniach – môžu byť navrhnuté tak, aby vyhovovali vašim konkrétnym potrebám a čo najlepšie využili dostupný priestor, zatiaľ čo samostatne stojace možnosti nemôžu vždy ponúknuť rovnakú flexibilitu.

V minulosti boli vstavané skrine považované za luxus. V súčasnej dobe sú kvalitné vstavané skrine štandardnou súčasťou väčšiny nových domov a bytov. Ak chcete čo najlepšie využiť svoj voľný priestor a zároveň chcete mať moderné zariadenie, vstavaná skriňa je dokonalé riešenie. Vďaka tomu, že sa vstavaná skriňa vyrába na mieru, prináša jej usporiadanie veľkú voľnosť a vytvorí veľký úložný priestor, ktorý zaberie iba malú časť miestnosti. Krásnou vlastnosťou vstavaných skríň je, že sa dajú umiestniť takmer kdekoľvek v dome či byte (spálne, chodby, kúpeľne, garáže, pracovne…). Vstavané skrine môžu byť na mieru zabudované do „otvoru“ medzi dvoma protiľahlými stenami alebo v priestore. Výška môže byť od podlahy po strop alebo nižšia, úplne v závislosti od vašich preferencií. Vstavaná skrinka je určite ideálnym spôsobom, ako vyťažiť maximum z priestoru a poskytnúť Vám ďalšie množstvo úložného priestoru.

Vstavaná skriňa ponúka veľa výhod:

  • Všetko oblečenie a doplnky budete mať na jednom mieste.
  • Nikde po byte sa Vám nebude pliesť zavesené alebo pohodené oblečenie.
  • Už nebudete musieť mať žiadne skrine, ktoré by sa nehodili do vášho bývania, len kvôli tomu, aby ste si uskladnili vaše oblečenie.
  • Vytvoríte si na mieru svoju skriňu, v ktorej nájdete rýchlo všetky svoje poklady.
Chcem

Kontakt

Pozrieť

Referencie