Pozrite si inšpirácie, ako aj z obmedzeného priestoru vyťažiť čo najviac

 

To, že máte málo miesta, ešte neznamená, že musíte obetovať štýl. V dnešnom blogu diskutujú odborníci na interiérový dizajn v spoločnosti Star Furniture o tom, ako vyzdobiť kombináciu malej obývacej izby s jedálňou.

Uprednostnite funkciu pred formou

Pri zdobení kombinovaného priestoru malej obývacej izby s jedálňou je prvým krokom zváženie funkcie miestnosti. Aj keď ste už pravdepodobne zistili, že chcete, aby miestnosť slúžila funkciám obývacej izby aj jedálne, budete musieť siahnuť trochu hlbšie. Radi organizujete večere alebo večery pri hrách? Páči sa vám mať ľudí, aby sa pozreli na veľkú hru? Ako často večeráte na pohovke? Keď viete, ako chcete tento priestor využiť, môžete začať robiť ťažké rozhodnutia o nábytku a dekorácii.

Zvážte Vesmír

Zaujíma vás, ako zariadiť nábytok v obývacej izbe s jedálňou? Najprv budete musieť vziať do úvahy rozmery miestnosti. Ak napríklad zdobíte obdĺžnikovú izbu, môžete ju rozdeliť na tretiny, pričom dve tretiny sa použijú na nábytok v obývacej izbe a jedna tretina sa použije na nábytok v jedálni. Pamätajte, že váš priestor toľko určuje, aký nábytok sa doň zmestí, takže najskôr si predstavte rôzne funkcie pre každú časť miestnosti a ako môžete usporiadať nábytok vo fyzickom priestore tak, aby čo najlepšie slúžil týmto funkciám.

Nájdite multifunkčný nábytok

Či už zdobíte malú obývaciu izbu, malú jedáleň alebo kombinujete tieto dve možnosti, je dôležité zvoliť nábytok, ktorý môže slúžiť viacerým funkciám. Možno budete chcieť konferenčný stolík s výklopnou doskou, ktorý môže slúžiť ako jedálenský stôl v noci, keď chcete jesť pred televízorom. Možno budete chcieť konzolový stôl, ktorý sa môže zdvojnásobiť ako bufetový server, keď máte na večeru hostí. Úložný nábytok a nábytok s viacnásobným použitím urobia rozdiel v malých priestoroch, takže buďte kreatívni!

Ste pripravení začať? Vyskúšajte obrovský výber nábytku pre obývaciu izbu a jedáleň spoločnosti Star Furniture. Medzitým si pozrite náš blog o interiérovom dizajne, kde sa venujeme všetkému, od toho, ako vylepšiť miestnosť, až po 10 najčastejších chýb v interiérovom dizajne a ako sa im vyhnúť.

Nechajte odpoveď